AUTO BORCI Z GARÁŽE z.s.

co se událo nového:vše okolo osobních aut a sportovních , díly a kapaliny , opravy

co se událo nového

08.06.2016 úspěšný rallycross

Na prvním rallycrossu a nové trati v Zákupech jsme získali pohár za třetí místo a druhé auto dojelo na hezkém šestém místě. Veliká radost.
Je pravda ,že auta se musí rychle opravit na další závody které se konají po prázdninách.
Musím poděkovat mechanikovi který měl plné ruce práce a v poslední řadě dojel s jedním autem.
Také musíme vynést na vrchol pořadatele který pořádal a zařizoval vše od tratě až po občerstvení.
Milovníci motoristického sportu neváhejte přijet do areálu snů si zajezdit nebo se jenom podívat. Je to paráda.

13.05.2016 Poznámka

Poznámka
zveme všechny příznivce motorového sportu na první ročník auto rallycrosu konaného ve dnech 4-5 června do Zákup na novou trať.

náš tým tam předvede dva vozy které se na poslední chvíli dodělávají aby bylo možno s nimi pracovat

10.04.2016 nové funkce

nové funkce
Letošní rok nám začal velice chaoticky . V kostce co se událo do dneška.
Přijali jsme dva nové členy sdružení a jeden člen kroužku se stal správcem našich internetových stránek.
Dne 5.2.2016 jsme získali certifikát PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST od společnosti centrum výzkumu názorů klientů s.r.o..
3.9.2016 jsme rozšířily naše podnikání o další živnosti.
Zakoupil se i druhý speciál na závody který se musí v krátké době upravit , protože v červnu by se mělo jet poprvé se dvěma auty autokros . Připravujeme dále rozšíření náhradních dílů použitých v našem e shopu
na těchto stránkách v sekci náhradní díly.